Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Marosvásárhelyi Kar – ms.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

Álláshirdetés (titkár)

A Sapientia EMTE Marosvásárhelyi Kara versenyvizsgát hirdet a következő állás betöltésére: titkár (Dékáni Hivatal).

Munkaidő: napi 8 óra (egy éves meghatározott időre)

Követelmények:
    • főiskolai végzettség;
    • jó kommunikációs készség;
    • számítógépkezelési ismeretek felhasználói szinten (MS Office csomag, Internet);
    • megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
    • konfliktuskezelő és szervezőképesség;
    • magyar, román és egy idegen nyelv, lehetőleg az angol ismerete levelezési és társalkodási szinten;
    • normatív helyesírás ismerete.

A szakmai tapasztalat előnyt jelenthet.

Feladatok:
    • kézirat szerkesztés;
    • adminisztratív ügyvitel;
    • hallgatói nyilvántartás;
    • diákokkal és tanárokkal való kapcsolattartás.

Jelentkezéshez szükséges iratok:
    • részletes szakmai önéletrajz;
    • legfelsőbb végzettséget igazoló okirat vagy annak a másolata;
    • kézzel írt kérvény.

Jelentkezési iratcsomóját leadhatja személyesen a Kar titkárságán vagy elküldheti e-mailen az office@ms.sapientia.ro. címre.

Jelentkezési határidő: 2018. november 22, 15 óra (beérkezési határidő).

Versenyvizsgára és állásinterjúra csak az előválogatáson sikeresen átesett jelentkezőket hívjuk be. A vizsgáztató bizottság fenntartja magának az előválogatás jogát.