Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Marosvásárhelyi Kar – ms.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

Álláshirdetés - PR felelős állás betöltésére

A Sapientia EMTE Marosvásárhelyi Kara versenyvizsgát hirdet meghatározott időre (2 évre) szóló kari PR felelősi állás betöltésére.

Munkavégzés helye: Marosvásárhelyi Kar, koronkai Campus

Munkaidő: napi 8 óra, meghatározott időre (2 év)

Követelmények:

  • felsőfokú (egyetemi/főiskolai) végzettség
  • kiváló kommunikációs és szervezői készség
  • Microsoft Office programok kiváló, adatbázis-kezelő és képszerkesztő programok felhasználói szintű ismerete
  • a magyar, román és angol nyelv felsőfokú ismerete
  • fokozott önállóság, jó kapcsolatrendszer
  • előnyt jelent a szakirányú végzettség, vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkakörhöz tartozó tevékenységek:

  •  a munkatársak és a hallgatók tájékoztatása, informálása a Kar fontos eseményeiről
  • az arculati elemek előkészítése, megrendelése, a rendezvények koordinálása
  • a Kari tájékoztatók szerkesztése, megrendelése
  • sajtótájékoztatók szervezése, sajtóközlemények kiküldése
  • a Kari honlap frissítése, az információk feltöltése
  • tartalmak feltöltése a szociális hálókra, videómegosztókra

Jelentkezéshez szükséges iratok:

  • a felsőfokú végzettséget igazoló irat(ok) fénymásolata(i)
  • a pályázó személy szakmai önéletrajza
  • kézzel írott szándéknyilatkozat
  • egyéb, a jelentkező által fontosnak ítélt bizonylatok (igazolvány, diploma, stb.)

Az iratcsomó leadási módja: személyesen, a Kar titkárságán.

Jelentkezési határidő: 2021. augusztus 9, 15 óra

Versenyvizsgára és állásinterjúra csak az előválogatáson sikeresen átesett jelentkezőket hívjuk be. A vizsgáztató bizottság fenntartja magának az előválogatás jogát.

További információk:
SAPIENTIA ERDÉLYI MAGYAR TUDOMÁNYEGYETEM
MAROSVÁSÁRHELYI KAR
Kampusz: Marosvásárhely/Koronka, 1/C.
Tel.: +40-265-208170, +40-723-193989, fax: +40-265-206211,
E-mail: office@ms.sapientia.ro, Honlap: www.ms.sapientia.ro
Postacím: 540485 Tirgu Mures, Op. 9, Cp. 4.