Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Marosvásárhelyi Kar – ms.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

Álláshirdetés titkári állás betöltésére az ANy Tanszékre

A Sapientia EMTE Marosvásárhelyi Kar Alkalmazott Nyelvészeti Tanszéke munkatársat keres tanszéki titkári állás betöltésére.

Követelmények:

  • főiskolai végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • számítógép kezelési ismeretek (Office csomag, állománykezelés, internet használat)
  • magyar, román és angol nyelv felsőfokú ismerete
  • normatív helyesírás ismerete
  • önálló, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • német nyelv ismerete előnyt jelent

Feladatok:

  • adminisztratív ügyvitel
  • hallgatói és oktatói nyilvántartás
  • diákokkal és tanárokkal való kapcsolattartás
  • kimutatások, nyilvántartások készítése

Jelentkezéshez szükséges iratok:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • legfelsőbb végzettséget igazoló okirat másolata
  • kézzel írott szándéknyilatkozat

Az iratcsomó leadási módja: személyesen, a Kar titkárságán.

Jelentkezési határidő: 2019. január 23., 14 óra.

Versenyvizsgára és állásinterjúra csak az előválogatáson sikeresen átesett jelentkezőket hívjuk be.

További információk:
Tel.: +40-265-208170, +40-723-193989, fax: +40-265-206211,
E-mail: office@ms.sapientia.ro
Postacím: 540485 Tirgu Mures, Op. 9, Cp. 4.