Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Marosvásárhelyi Kar – ms.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

Álláshirdetés labortechnikusi állás betöltésére a KMT-re

A Sapientia EMTE Marosvásárhelyi Kara munkatársat keres labortechnikusi állás betöltésére a Kertészmérnöki Tanszékre.

Munkahely: Kertészmérnöki Tanszék

Munkakör:  Labortechnikus

Munkaidő: napi 8 óra (teljes munkaidő)

Fontosabb feladatkörök:

- gyakorlati jellegű tantermi tanórák, terepgyakorlatok illetve tömbösített nyári gyakorlatok előkészítése és az oktató segítése a diákokkal való tevékenységeken;

- leltári tárgyak nyilvántartása, felügyelete, karbantartása; leltárbővítés, beszerzési eljárások segítése

- kísérleti és szemléltető jellegű tankert megszervezése, kialakítása.

A pályázóval szembeni elvárások:

- szakirányú felsőfokú végzettség (egyetem vagy főiskola)

- megfelelő szellemi és fizikai képesség, valamint szakmai rálátás;

- pontos, áttekinthető és megbízható munkavégzés;

- felelősségtudat;

- jó kommunikációs és munkaszervezői készség;

- specifikus munkaprogramhoz való rugalmas alkalmazkodás;

- számítógép-kezelői alapismeretek;

- gépkocsivezetői jogosítvány;

Előnyt jelent:

 - kertészmérnöki vagy agrármérnöki végzettség;

- oktatásban vagy termelésben szerzett tapasztalat.

A pályázatnak a következő iratokat kell tartalmaznia:

- kézzel írott szándéknyilatkozat;

- fényképpel ellátott szakmai önéletrajz;

- személyazonossági igazolvány fénymásolata;

- oklevelek fénymásolata;

- erkölcsi bizonyítvány.

Fontos:

- a jelentkezési iratcsomót a jelentkezési határidőig személyesen, a Sapientia EMTE Marosvásárhelyi Karának Dékáni hivatalában lehet leadni munkanapokon 9-15 óra között

Jelentkezési határidő: 2019. április 30, 15 óra.

A versenyvizsga és állásinterjú a következőkből tevődik össze:

- írásbeli rész - általános és szakmai alapismeretek (pl. géptan, kémia, növénytan, talajtan stb.);

- gyakorlati próba - alapvető laboratóriumi eszközök és berendezések működési elvének és működtetésének ismerete, (pl. mikroszkóp, desztilláló berendezés, analitikus mérleg, pH méter, talaj penetrométer, univerzális erőgép stb.);

- állásinterjú.

Fontos:

- a versenyvizsgára és állásinterjúra csak az előválogatáson sikeresen átesett jelentkezőket hívjuk be;

- a versenyvizsgára vonatkozó részletes tematikát és könyvészetet az előválogatáson sikeresen átesett jelentkezők körében tesszük közzé.

További információk:

Marosvásárhelyi Kar titkársága: 0265-208170

E-mail: zolyomimonika@ms.sapientia.ro, fazakascs@ms.sapientia.ro