Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Marosvásárhelyi Kar – ms.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

Munkatársat keresünk - Labortechnikusi állás betöltésére a Kertészmérnöki Tanszékre

A Sapientia EMTE Marosvásárhelyi Kara munkatársat keres labortechnikusi állásra.

Munkahely: Kertészmérnöki Tanszék

Munkaidő: 1 év meghatározott időre szóló, napi 4 óra

Munkaköri feladatok:
  • A kémia tárgyú laboratóriumi gyakorlatok, kísérletek előkészítése és asszisztálása, utómunkálatai.
  • A vegyszerek és a kémia laboratóriumi felszerelés nyilvántartása és kezelése, a laboratóriumi eszközök karbantartása.

Elvárások, követelmények:
  • Középfokú vagy posztliceális végzettség (COR besorolás: 311101-Laborant chimist, 311102-Tehnician chimist)
  • Általános-, szervetlen-, szerves- és biokémiai laboratóriumi műveletek ismerete, analitikai kémiai és műszeres analitikai kémiai tapasztalat
  • A vegyi laboratóriumok működésére, ill. a vegyszerek nyilvántartására és kezelésére vonatkozó törvények és szabályozások ismerete
  • Számítógép (PC) felhasználói szintű kezelése, szövegszerkesztés, táblázatkezelés, internet
  • Jó kommunikációs készség, munkabírás, nyitottság, a szakma iránti lelkesedés

Előnyt jelent: a szakmai tapasztalat

Jelentkezéshez szükséges iratok:
  • kézzel írott szándéknyilatkozat
  • részletes szakmai önéletrajz
  • végzettséget igazoló oklevelek másolata
  • személyi igazolvány másolata
  • priusz (cazier judiciar)

Az iratcsomó leadási módja: személyesen, a Marosvásárhelyi Kar titkárságán

Jelentkezési határidő: 2019. december 4., 14 óra

Versenyvizsgára és állásinterjúra csak az előválogatáson sikeresen átesett jelentkezőket hívjuk be, a vizsgáztató bizottság fenntartja magának az előválogatás jogát.