Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Marosvásárhelyi Kar – ms.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

Munkatársat keresünk – Labortechnikusi állás betöltésére a Villamosmérnöki Tanszékre

A Sapientia EMTE Marosvásárhelyi Kara munkatársat keres labortechnikusi állásra.

Munkahely: Villamosmérnöki Tanszék

Munkakör: labortechnikus videó- és hangtechnikai felszerelések terén

Munkaidő: 1 év meghatározott időre szóló, napi 4 óra.

Minimális követelmények:
  • tapasztalat videófelvételek készítésében és vágásában;
  • tapasztalat digitális fényképezésben és képfeldolgozó szoftver alkalmazások területén (Adobe Photoshop vagy Corel Draw);
  • jártasság digitális tartalom szerkesztésében;
  • tapasztalat weblapok tartalmának előkészítésében;
  • hozzáértés szociális hálók bejegyzéseinek kezeléséhez;
  • jó kommunikációs készség;
  • felsőfokú végzettség.

A labortechnikusi munkakörhöz tartozó feladatok:
  • A laborhoz kapcsolódó beszerzések lebonyolítása;
  • A laborban zajló oktatási tevékenység technikai és adminisztrációs hátterének biztosítása;
  • Szaknépszerűsítő, laborbemutató digitális tartalom tervezése és készítése;
  • Weblapok tartalmának előállítása és karbantartása és szociális háló oldalak naprakész karbantartása.

Jelentkezéshez szükséges iratok:
  • kézzel írott szándéknyilatkozat,
  • részletes szakmai önéletrajz, amely tartalmazza az előző munkahelyeket és az ott betöltött szerepköröket,
  • a végzettséget igazoló oklevelek másolata
  • a személyi igazolvány másolata
  • referencia digitális videó és fénykép anyagok (online elérhető helyen, CD, DVD vagy más adathordozón)

Az iratcsomó leadási módja: személyesen, a Marosvásárhelyi Kar titkárságán

Jelentkezési határidő: 2019. december 6., 14 óra

Versenyvizsgára és állásinterjúra csak az előválogatáson sikeresen átesett jelentkezőket hívjuk be, a vizsgáztató bizottság fenntartja magának az előválogatás jogát.