Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem – Marosvásárhelyi Kar – ms.sapientia.ro

sapientia.ro

Főoldal / Hírek /

Marosvásárhelyi Kar: Álláshirdetés - kari ERASMUS-koordinátor

A Sapientia EMTE Marosvásárhelyi Kara versenyvizsgát hirdet meghatározatlan időre szóló kari ERASMUS-koordinátor állás betöltésére.

Követelmények:
  • felsőfokú (egyetemi/főiskolai) végzettség;
  • számítógépkezelési ismeretek (Office csomag);
  • magyar, román és angol nyelv felsőfokú ismerete;
  • önálló munkavégzés, precizitás, jó kommunikációs és szervezői készség;
  • a szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Jelentkezéshez szükséges iratok:
  • fényképes szakmai önéletrajz;
  • legfelsőbb végzettséget igazoló okirat másolata;
  • kézzel írott szándéknyilatkozat;
  • egyéb, a jelentkező által fontosnak ítélt bizonylatok (igazolvány, diploma, stb.).

Feladatok:
  • mobilitási programok meghirdetésével, lebonyolításával és kiértékelésével kapcsolatos feladatok.

Jelentkezési határidő: 2020. január 27., 12.00 óra (beérkezési határidő)

Jelentkezési iratcsomóját leadhatja személyesen a Kar titkárságán vagy elküldheti e-mailen az office@ms.sapientia.ro címen.

További információk:
SAPIENTIA ERDÉLYI MAGYAR TUDOMÁNYEGYETEM
MAROSVÁSÁRHELYI KAR
Kampusz: Marosvásárhely/Koronka, 1/C.
Tel.: +40-265-208170, +40-723-193989, fax: +40-265-206211,
E-mail: office@ms.sapientia.ro, Honlap: www.ms.sapientia.ro
Postacím: 540485 Tirgu Mures, Op. 9, Cp. 4.

Versenyvizsgára és állásinterjúra csak az előválogatáson sikeresen átesett jelentkezőket hívjuk be.
A vizsgáztató bizottság fenntartja magának az előválogatás jogát.